Obozy Taneczne, Szkoły Tańca

Obozy Taneczne, Szkoły Tańca

6 Nowoczesnych Sal Tanecznych z lustrami i nagłośnieniem
 
Limba Grand Resort - Idealne Miejsce na Twój Obóz Taneczny!
 
Planujesz zorganizować obozy taneczne? Limba Grand Resort to idealne miejsce dla Twojej grupy! Dysponujemy nowoczesnymi salami tanecznymi, zapleczem wypoczynkowym i niezapomnianym widokiem na góry.

Sale Taneczne

Nasz ośrodek oferuje 6 nowoczesnych sal tanecznych o różnych powierzchniach, wyposażonych w parkiet, lustra i sprzęt audio. Od 45 mkw do 110 mkw, nasze sale zapewnią odpowiednią przestrzeń do prowadzenia zajęć tanecznych na każdym poziomie.

Plenerowe Sesje Taneczne

Marzysz o plenerowym obozie tanecznym z widokiem na góry? W Limba Grand Resort to możliwe! Nasz ogromny teren zewnętrzny oferuje wybrukowane parkingi oraz możliwość organizacji plenerowych sesji tanecznych.

Komfortowe Zakwaterowanie

Po intensywnym dniu na parkiecie, zapewniamy komfortowo wyposażone pokoje, gdzie będziesz mógł odpocząć i naładować baterie przed kolejnymi tańcami.

Zaplecze Wypoczynkowe

Po całym dniu spędzonym na tańcach, zapraszamy do skorzystania z naszego zaplecza wypoczynkowego. Nasz kompleks basenowy, sauny i jacuzzi będą do Twojej dyspozycji, zapewniając pełen relaks i odprężenie.

Dodatkowe Atrakcje

Chcemy, aby Twój pobyt był niezapomniany. Dlatego możemy zorganizować dla Ciebie i Twojej grupy ogniska, kuligi oraz lekcje wytwarzania regionalnych oscypków pod okiem górali. W Limba Grand Resort znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby uczynić swój obóz taneczny wyjątkowym.
 
Zapraszamy do Limba Grand Resort - Twojego idealnego miejsca na obóz taneczny!

Zarezerwuj już teraz!


Telefon: 785 600 300      E-mail: recepcja@grandlimba.pl

 

Formularz kontaktowy 

Tagi: #obozy taneczne #szkoły tańca #obozy taneczne zakopane #obozy taneczne poronin 
Powrót