Dolina Urwisów

Kraina Urwisów w Limba Grand & Resort

U Nas Najmłodsi nie będą się nudzić

Limba Grand & Resort to obiekt
przyjazny Dzieciom w każdym wieku.

 

Jeśli szukasz idealnego miejsca, gdzie Twoje dzieci będą mogły się bawić a Ty wypocząć podczas wakacji w górach, to pokój, który przygotowaliśmy - Kraina Urwisów w Limba Grand & Resort w Poronienie jest idealnym wyborem. Ten wspaniały pokój zabaw dla dzieci oferuje wiele atrakcji, które zapewnią dzieciom świetną zabawę i niezapomniane wakacje w górach.

Znajdziesz tu zjeżdżalnie, klocki, pluszaki i kolorowanki - wszystko, co potrzebne, by zaspokoić kreatywność i wyobraźnię dzieci. Dla najmłodszych Gości do 10 roku życia, jest tu także plac zabaw z przeszkodami, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje umiejętności ruchowe.

Jednak to nie wszystko ! W Krainie Urwisów znajduje się również basen z suchymi piłeczkami, który będzie doskonałym miejscem do suchej kąpieli i zabawy między kolorowymi kuleczkami. Pokój ten jest idealnym miejscem dla rodzin z dziećmi.


   
W pokoju zabaw dla starszych dzieci i dorosłych, dostępnym bezpłatnie w Limba Grand & Resort znajdziesz wiele urządzeń rozrywkowych. Od bilarda, piłkarzyków, ping-ponga i cymbergaja ( na monety ) do maszyn arcade ( na monety ). Wszyscy miłośnicy gier i dobrej zabawy będą mieć tutaj wiele frajdy. Ponadto obiekt udostępnia komputery stacjonarne ogólnodostępne do surfowania po Internecie. To idealne miejsce dla grup zosrganizowanych, wyjazdów integracyjnych, zielonych szkół czy konferencji. Wspólna zabawa w pokoju zabaw zapewni doskonałe dopołnienie po dniu spędzonym na górskich szlakach.

 

Na zewnątrz proponujemy mnóstwo zielonego terenu z boiskami sportowymi do :

▸ Piłki Nożnej
▸ Siatkówki
▸ Koszykówki
▸ Huśtawkami 
▸ Zjeżdzalniami 


   
Strefa Basenowa:

▸ Basen ( Długość 18 m, Szerokość 6 m )
▸ Jacuzzi 
▸ 3 Sauny
   - Fińska
   - Parowa
   - Mokra 

Tagi: #hoteldladzieci #obiektyprzyjaznydzieciom #pobytyzdziecmi #Ośrodekdladzieci #dzieckotraktujemyjakvipa