Największe Centrum Konferencyjne w Poroninie

Największe Centrum Konferencyjne w Poroninie

Zaplanuj Swój najlepszy event
Limba Grand & Resort to miejsce, które zrodziło się z pasji i doświadczenia, oferuje doskonałe warunki dla organizacji spotkań biznesowych oraz konferencji. Nasza profesjonalna obsługa w razie potrzebu oferuje wsparcie techniczne i nowoczesny sprzęt, aby Twoje spotkanie było jak najbardziej profesjonalne. Nie musisz martwić się o wyżywienie, ponieważ zapewniamy catering podczas konferencji. Nasz obiekt posiada aż cztery sale konferencyjne oraz dwie w klimacie góralskim. Wszystkie sale wyposażone są w szybki, bezprzewodowy internet, który umożliwia prowadzenie wideokonferencji. W naszej największej sali możemy pomieścić nawet 150 osób, a w pozostałych salach do 90 osób. Jeśli szukasz idealnego miejsca na organizację spotkania biznesowego lub konferencji, to Limba Grand & Resort to idealna opcja dla Ciebie.

 

Nazwa Sali
Wielkość Sali Układ Sali
"Kinowy"
Układ Sali
"Przy Stołach"
Układ Sali "Bankietowy" Układ Sali "Podkowa"

Sala
Konferencyjna

110 m2

150 os.

70 os.

72 os.

70 os.

Sala
Kominkowa mała

100 m2

90 os.

70 os.

70 os.

40 os.

Sala 
Nr. 5

100 m2

90 os.

70 os.

70 os.

40 os.

Sala
Nr. 1

60 m2

40 os.

30 os.

20 os.

15 os.

Sala 
Nr. 2

60 m2

40 os.

30 os.

20 os.

15 os.

 
 
Konferencja na świeżym powietrzu z zapierającym dech w piersiach widokiem na tatry ? W Limba Grand & Resort to możliwe ! 

Nasz kompleks dysponuje ogromnym zapleczem zewnętrznym, w tym wybrukowanymi parkingami, boiskami sportowymi oraz miejscem na ognisko.
W Limba Grand & Resort oferujemy również komfortowo wyposażone pokoje, idealne na wypoczynek po dniu pełnym szkoleń. A dla miłościków relaksu, mamy w ofercie basen, jacuzzi oraz sauny, które dostępne są na terenie kompleksu.

Nie tylko konferencja ? Chcesz zorganizować wieczorny bankiet lub spotkanie firmowe ? Nic prostszego ! Nasza oferta jest elastyczna i dostosowana do potrzeb klientów. Stworzymy dla Ciebie wyjątkową ofertę, która już na zawsze pozostanie w pamięci osób które były na konferecji czy szkoleniu zorganizowanym przez Ciebie ! 

Chcesz zaskoczyć swoich Gości ? Proponujemy zorganizowanie kuligu, lekcji wytwarzania regionalnych oscypków pod okiem górali oraz śpasów Góralcskich 

W Limba Grand & Resort każde marzenie staje się możliwe do zrealizowania !

 

Kontakt:
tel: 603 656 765
e-mail: recepcja@grandlimba.pl


 
Tagi: #Największe centrum konferencyjne w Poroninie #Konferencje Poronin #Sale Konferencyjne #Konferencje Zakopane #Sala Konferencyjna Zakopane #Sala Konferencyjna Poronin 
Powrót